Ресетирај
Достапност
Брендови

Аголни Брусилки

Аголни Брусилки
Прикажи:
Подреди по:
Пневматска аголна брусилка, 125mm, 6,3bar (0,63MPa), EXTOL PREMIUM, GA 125
8865034
Нема Залиха
Пневматската аголна брусилка е наменета за сечење и брусење на метали и градежни материјали со корис..
3.349 ден.
Loading...
Loading...
Loading...