Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Дупчалки

Дупчалки
Прикажи:
Подреди по:
Пневматската дупчалка е наменета за дупчење во челик и други метали, дрво и пластика. Технички парам..
1.790 ден.
Пневматската поп-клешта наоѓа примена секаде каде што е тоа потребно, брзо, лесно и сигурно ги затег..
5.290 ден. 4.790 ден.
Loading...
Loading...
Loading...