Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ударни Клучеви за Навртки

Ударни Клучеви за Навртки
Прикажи:
Подреди по:
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
6.490 ден.
прифат 1/2", вртежен момент 88Nm, должина 260mm,вртежи без отповарување 150/min, потреба од воз..
3.650 ден.
Главни технички параметри: Max вртежен момент: 610Nm должина: 125mm вртежи без оптоварување: 10000/ ..
6.490 ден.
Пневматски ударен клуч, композитен, 1/2" (12mm), 1300Nm FORTUM
4795013
Нема Залиха
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
9.690 ден.
Пневматски рачен клуч, 1/2" (12mm), 64Nm, 6,3bar (0,63MPa), EXTOL PREMIUM, RA 64
8865015
Нема Залиха
Пневматски клуч со крцкало,наменет за затегање и олабавување на завртки и навртки. Благодарение на н..
1.970 ден.
Loading...
Loading...
Loading...