Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Црева

Црева
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: max работен притисок 21bar, max деструктивен притисок 62bar, внатрешен&nb..
1.590 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Главни технички параметри: max работен притисок 21bar, max деструктивен притисок 62bar, внатрешен&nb..
2.390 ден.
Главни технички параметри: max работен притисок 21bar, max деструктивен притисок 62bar, внатрешен&nb..
1.390 ден.
Главни технички параметри: работен притисок : 8-9bar, слободен проток на воздушен притисок: 23-..
569 ден.
Главни технички параметри: работен притисок : 8-9bar, слободен премин на воздушен притисок..
399 ден.
Loading...
Loading...
Loading...