Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Заковувачи

Заковувачи
Прикажи:
Подреди по:
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ тип на игли 1,25 × 0,95 мм,главата на иглите 2мм, должина на иглите 15-5..
2.790 ден.
Наменет за заковување панели од иверка, дрвени даски, палети, дрвени лајсни и др. Главни технички па..
7.290 ден.
Наменет за заковување панели од иверка, дрвени даски, палети, дервени лајсни и др. Главни технички п..
9.490 ден.
Пневматски заковувач, со дланка, NP1, EXTOL PREMIUM
8865043
Нема Залиха
Ергономско тело погодно за работа со дланката. тип на клинци ∅2,5-4mm, глава на клинци&nb..
2.390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...