Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Тестери за Напон

Тестери за Напон
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: тестер за напон, 100-250V, должина 190mm, плоснат шрафцигер (-)3,5mm, опс..
99 ден.
Главни технички параметри:влажност на средина на мерење 45-75%,пластично тело тестирано за оптоварув..
127 ден.
Дополнителни параметри: опсег на фреквенција 50-60Hz, индикатор за звук и светлина со пр..
690 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ Голем, лесен за читање, ЛЦД-дисплеј со осветлување,универзален мултиме..
3.790 ден.
Loading...
Loading...
Loading...