Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Разно

Разно
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: иглеста (126mm), плосната (118mm), до облик на крст со заоблени краеви - ..
419 ден.
Главни технички параметри: се користи за зголемување на безбедност при работа или одење ноќе, или пр..
50 ден.
Главни технички параметри: шрафцигер плоснат 5mm и крстач PH1, imbus клучеви 2-2,5-3-4-5-6mm, насаде..
399 ден.
Главни технички параметри: 60пар-3,0x12mm, 50пар-3,0x16mm, 40пар-3,0x20mm, 50пар-3,5x20mm, 40па..
335 ден.
Главни технички параметри: 850mm, 400g опис: можност за регулирање на опсегот на шепите со вртење на..
495 ден.
Главни технички параметри: прилагодлива висина 760-1300mm, носивост 180kg, основа 580x580mm, тежина ..
1.990 ден.
Главни технички параметри: носивост max 100kg, дијаметар118mm, алуминиумски ..
990 ден.
Полица за микробранова печка, метална, бела, ширина на носечки шини 43mm, прилагодлива длабочина 35,..
990 ден.
Термостатска глава за радијатор,се програмира
43830
Нема Залиха
Карактеристики:Програбилен термостат е идеален асистент за оптимизирање на греење во станови, куќи, ..
Прашај за Цена
Сет телескопски 4дела, max. должина на рачка 675mm,огледалца со дијам: 30mm и 50mm, магнет, EXTOL PREMIUM
8863010
Нема Залиха
Главни технички параметри: max. должина на рачка 675mm, огледалца- дијаметар 30mm и 50mm, магнет ..
425 ден.
Повеќенамеска алатка за итни случаи, со 5функции, EXTOL PREMIUM
8863050
Нема Залиха
Алатка за итни случаи, како сообраќајни незгоди на пат и сл. Главни технички параметри: Пневматски м..
699 ден.
Пешкир за во кујна, 30x30cm, микрофибер 330 г / м2
7106
Нема Залиха
Главни технички параметри: 30x30cm Опис: Микрофибер 330 г / м2 Информативен текст: Боите може да ..
Прашај за Цена
Канистер за бензин, 20литри, EXTOL PREMIUM
8863200
Нема Залиха
Главни технички паrметри: 20l, погоден за бензин, дизел и масло. ..
1.490 ден.
Завртки со типли, 4 димензии, сет 170пар,  EXTOL CRAFT
1445
Нема Залиха
Главни технички параметри: 350пар-3,0x16mm, 280пар-3,0x20mm, 220пар-3,0x25mm, 250пар-3,5x20mm,&..
Прашај за Цена
Завртки за дрво12 димензии, сет 2000пар,  EXTOL CRAFT
1441
Нема Залиха
Главни технички параметри: 350пар-3,0x16mm, 280пар-3,0x20mm, 220пар-3,0x25mm, 250пар-3,5x20mm,&..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...