Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Тркалца

Тркалца
Прикажи:
Подреди по:
Тркало термопласт ротационо, ∅50mm, ширина 18mm, 35kg
230
Нема Залиха
Технички податоци: ∅50mm: ширина 18mm, димензии на метален држач  50x50mm, виси..
127 ден.
Тркало пластично, вртливо, сет 4пар, ∅40mm, 25kg
618
Нема Залиха
Технички податоци: ∅40mm опис: ширина 40mm, дијаметар на метален држач 38x38mm, висина 55mm, н..
155 ден.
Тркалца за куфер за алат L големина, 4пар. EXTOL PREMIUM
8856076
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар 50mm, ширина 25mm, димензии на метален дел 70x52mm, висина..
Loading...
Loading...
Loading...