Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Кутии и Торби за Алат

Кутии и Торби за Алат
Прикажи:
Подреди по:
Една голема, една средна и еден мала преграда. држач за чекан, држачи за молив или шрафцигер, н..
860 ден.
Торба за алати со додаток тркалца, 51x29x36cm, 29 прегради, EXTOL PREMIUM
8858024
Нема Залиха
Главни технички податоци: 51x29x36cm, опис: 29 прегради, Материјал: најлон ..
2.190 ден.
Loading...
Loading...
Loading...