Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Лепливи Ленти

Лепливи Ленти
Прикажи:
Подреди по:
Технички параметри: 12мм х 10м, Дополнителен параметар: дебелина 0,075 mm, Стандард: СЕ ..
20 ден.
Самолеплива силиконска лента, 25mm x 3,3m, црвена, EXTOL PREMIUM
8856200
Нема Залиха
Главни технички параметри: отпорна на масла, вода,UV зрачење, киселини, раствори, употреба во темпер..
399 ден.
Главни технички параметри: Алуминиумска леплива лента,, 50mm x 10m, EXTOL CRAFT..
169 ден.
Изолир лента PVC, 50mm x 10m, дебелина 0,13mm, црна, EXTOL CRAFT
9520
Нема Залиха
Главни технички параметри:PVC, 50mm x 10m, дебелина 0,13mm, црна ..
57 ден.
Loading...
Loading...
Loading...