Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Светилки и Батерии

Светилки и Батерии
Прикажи:
Подреди по:
Батерии алкални  EXTOL, 4пар, 1,5V AAA (LR03)
42010
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1.5V AAA (LR03) димензии: 10,5 x44, 5mm, метално пакување ..
99 ден.
Главни технички параметри: 1,5 V AA (LR6) димензии: 14,5 x50mm, метално пакување  ..
99 ден.
Главни технички параметри: сет 4пар, AAA (HR03), 1,2V, 1000mAh, NiMh. Димензии :10,5x44,5mm ..
499 ден.
Главни технички параметри: 8W опис: навој E27, осветленост 640lm (одговара на 50W класична сија..
849 ден.
Главни технички параметри: осветлување до 100m, функција ZOOM, 3 режими: целосна и ефeктивна светлин..
527 ден.
Главни технички параметри: осветленост 120lm, домет 100m, фунцкија ZOOM, 2 мода ..
699 ден.
Челна лампа, 40lm 1W + 2 црвени LED, EXTOL LIGHT
43103
Нема Залиха
Главни технички параметри: домет 15m, 4мода за светло 100%, 50%, црвено LED, црвено трепкаво LED,&nb..
399 ден.
Главните технички параметри: домет 100 метри, 3мода светлина: 100%, 50%, треперење, 1.5V 3xAAA (не с..
690 ден.
Челна лампа, широкоаголна,90Lm, 3W COB LED
43105
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3W COB LED, домет 30m, 3 мода светлина: 100%, 50%, треперење, 1.5V 3..
490 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ 250lm Seoul LED, 250lm COB, црвено / зелено и светло за ноќно гледање. Дополни..
699 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ Челната лампа е наменета за употреба таму каде што е погодно да се има светло с..
379 ден.
Осветлување до 100m, ZOOM, 3 мода: полно, нормално и трепкачко црвено предупредувачко светло. Лумино..
599 ден.
Батериска светилка 3W + 3W COB LED со зглоб и магнет 3W LED, EXTOL LIGHT
43112
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3W LED - 160L, 3W COB - 220L, 4 AAA 1.5V батерии(не се вклучени) тежина 2..
890 ден.
Батериска светилка  5W CREE XPG LED, EXTOL PREMIUM
43113
Нема Залиха
Главни технички параметри: Водоотпорна, 300 лумени, далечина на светлосен сноп 400м, три нивоа ..
1.135 ден.
Светилка 40lm, зум
43116
Нема Залиха
Главни технички параметри:1W LED 3xAAA 1.5V батерии  ..
Прашај за Цена
Светилка 100lm LED CREE + 150lm COB со магнет
43117
Нема Залиха
Главни технички параметри:CREE 3W XPE LED, 3W COB,3 режими на светло ,100%, 50%, трепкање, 4xAAA&nbs..
499 ден.
Главни технички параметри: 3W COB  LED. Батерии 1.5V 3xAAA (не се вклучени). Тежина без ба..
399 ден.
Главни технички параметри: алумуниумско тело, LED CREE XPE 100lm , домет 80m, 3 мода на св..
499 ден.
Светилка  LED со USB полнење со привезок
43120
Нема Залиха
сјајност од 30 лумени, LED светилка,моќност  0.5W, полнење преку USB приклучок, димензии 54x22m..
199 ден.
Силната светлина овозможува ноќе да се гледаат детали кои неможат да се видат со конвенционални свет..
1.890 ден.
Loading...
Loading...
Loading...