Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Лампи

Лампи
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: алумуниумско тело, LED CREE XPE 100lm , домет 80m, 3 мода на св..
499 ден.
Технички параметри: COB LED, 2 режими на светлина: 100% -50%, време на осветлување: 3h-5h, должин..
1.290 ден.
Домет макс. 200м, 3 режими на светло: 100% -30%-трепкање, време на осветлување: 1,5 ч, USB полне..
499 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: 60W LED сијалица, 4000lm Дополнителен параметар: 500m светло, 2 режими на све..
2.990 ден.
Зајакната дршка гумирана. Водоотпорна. Прекинувач заштитен со гума. Должина 43cm, со закачалка, 24LE..
1.490 ден.
Главни технички параметри:CREE 3W XPE LED, 3W COB,3 режими на светло ,100%, 50%, трепкање, 4xAAA&nbs..
499 ден.
Главни технички параметри:  LED сијаличка 5mm дијаметар, (30 000mcd), алуминиумско тело, о..
399 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ XPE LED диоди,последен сјај 370m, 3 режими на светлина: 100%-30%-трепка, врем..
599 ден.
Силната светлина овозможува ноќе да се гледаат детали кои неможат да се видат со конвенционални свет..
1.890 ден.
Главни технички параметри: 3W COB  LED. Батерии 1.5V 3xAAA (не се вклучени). Тежина без ба..
399 ден.
Може да биде прицврстена со 2 магнети а потоа прецизно да се подесува правецот на светлина.закачалка..
939 ден.
Главни технички  параметри: Мала светилка со 5mm дијаметар (30 000mcd), телото е од алуминиумск..
349 ден.
Светилка рачна, 500Lm CREE XML со странично светло 300lm, CREE XML 10W LED, COB 3W
43129
Нема Залиха
Со гумена заштита заради паѓање од висина. Двете вртливи дршки овозможуваат држење на лампата во нек..
2.290 ден.
Светилка 40lm, зум
43116
Нема Залиха
Главни технички параметри:1W LED 3xAAA 1.5V батерии  ..
Прашај за Цена
Светилка  LED со USB полнење со привезок
43120
Нема Залиха
сјајност од 30 лумени, LED светилка,моќност  0.5W, полнење преку USB приклучок, димензии 54x22m..
199 ден.
Батериска светилка  5W CREE XPG LED, EXTOL PREMIUM
43113
Нема Залиха
Главни технички параметри: Водоотпорна, 300 лумени, далечина на светлосен сноп 400м, три нивоа ..
1.135 ден.
Loading...
Loading...
Loading...