Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

LED Светилки

LED Светилки
Прикажи:
Подреди по:
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ 250lm Seoul LED, 250lm COB, црвено / зелено и светло за ноќно гледање. Дополни..
699 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ 5W LED, 3 режими на светлина: 100% -50% -трепка, време на осветлување: 3h-6h, ..
890 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ  4 режими на светлина: 100% -трепка1-трепка2-трепка3, време на осветлувањ..
369 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ XPE LED диоди,последен сјај 370m, 3 режими на светлина: 100%-30%-трепка, врем..
599 ден.
Главни технички параметри: домет 100m, 2 режими на светло: 100% и 30%, заштита од вода IP54, 2xAAA 1..
599 ден.
Технички параметри: COB LED, 2 режими на светлина: 100% -50%, време на осветлување: 3h-5h, должин..
1.290 ден.
Главни технички параметри: домет 150m, 2 режими на светло: 100% и 30%, заштита од вода IP54, 3xC 1.5..
1.199 ден.
Главни технички параметри: домет 50m, 2 режими на светло: 100% и 30%, заштита од вода IP54, 3xAAA 1...
699 ден.
Главни технички параметри: 8W опис: навој E27, осветленост 640lm (одговара на 50W класична сија..
849 ден.
LED светлината на рефлекторите е извор на пријатна бела светлина која одговара на квалитетот на днев..
2.690 ден.
Светилка на далечинско управување, 2 парчиња, макс. 60W сијалица, E27,досег 30м
43810
Нема Залиха
Главни технички параметри:макс. 60W сијалица,навој  E27, досег до 30м, функција: Off / On, опци..
Прашај за Цена
Рефлектор LED,650lm
43221
Нема Залиха
Главни технички параметри:напон/фрекфенција: 230V / 50Hz,моќност:10W,осветлување: 650lm ,топлина:630..
Прашај за Цена
Рефлектор LED, 2100lm
43223
Нема Залиха
Главни технички параметри:напон/фрекфенција: 230V / 50Hz,моќност:10W,осветлување: 650lm ,топлина:630..
Прашај за Цена
Рефлектор LED, 1200lm
43260
Нема Залиха
Портабл LED  рефлекторот е извор на пријатна бела светлина која одговара на дневна сончева свет..
Прашај за Цена
Зглобна светилка со магнет 280lm COB LED, 3W COB LED, 6x30lm LED
43155
Нема Залиха
Главни технички параметри: Со магнет за фиксирање на метална површина. Закачалка за закачување. Широ..
690 ден.
Батериска светилка 3W + 3W COB LED со зглоб и магнет 3W LED, EXTOL LIGHT
43112
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3W LED - 160L, 3W COB - 220L, 4 AAA 1.5V батерии(не се вклучени) тежина 2..
890 ден.
Батериска лампа, USB, zoom, XPE 3W LED
43135
Нема Залиха
Домет макс. 200м, 3 режими на светло: 100% -30%-трепкање, време на осветлување: 1,5 ч, USB полне..
499 ден.
LED светилка 3W,  со држач за на велосипед
43110
Нема Залиха
Осветлување до 100m, ZOOM, 3 мода: полно, нормално и трепкачко црвено предупредувачко светло. Лумино..
599 ден.
LED рефлектор 2x2400lm, со постоље 168cm
43283
-49% Нема Залиха
Двоен LED рефлекторот може да се монтира на преносно постоље со рачка за носење, и исто така може да..
7.790 ден. 3.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...