Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Челни лампи

Челни лампи
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: max домет 170m, 3 мода на осветлување, 100%, 25%, трепкање, траење на бат..
1.990 ден.
Главни технички параметри: осветленост 120lm, домет 100m, фунцкија ZOOM, 2 мода ..
699 ден.
Главни технички параметри: осветлување до 100m, функција ZOOM, 3 режими: целосна и ефeктивна светлин..
527 ден.
Челна широкоаголна лампа со магнет, 300lm, 5W COB LED
43109
Pre-Order
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ Челната лампа е наменета за употреба таму каде што е погодно да се има светло с..
379 ден.
Челна лампа, широкоаголна,90Lm, 3W COB LED
43105
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3W COB LED, домет 30m, 3 мода светлина: 100%, 50%, треперење, 1.5V 3..
490 ден.
Челна лампа, 40lm 1W + 2 црвени LED, EXTOL LIGHT
43103
Нема Залиха
Главни технички параметри: домет 15m, 4мода за светло 100%, 50%, црвено LED, црвено трепкаво LED,&nb..
399 ден.
Челна лампа 250lm+250lm, 250lm Seoul LED, 250lm COB LED
43108
Нема Залиха
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ 250lm Seoul LED, 250lm COB, црвено / зелено и светло за ноќно гледање. Дополни..
699 ден.
Челна лампа ,120lm со сензор,CREE 3W XPE LED
43104
Нема Залиха
Главните технички параметри: домет 100 метри, 3мода светлина: 100%, 50%, треперење, 1.5V 3xAAA (не с..
690 ден.
Капа со челна светилка со USB полнење, 45lm, универзална големина, флуоресцентна жолта
43194
Нема Залиха
Главни технички параметри: 4x45lm, LED, Li-Ion 300Ah, 3 мода за светење: 100% - 75% - 50%.време на с..
669 ден.
Капа со челна светилка со USB полнење, 45lm, универзална големина, сина
43191
Нема Залиха
Главни технички параметри: 4x45lm, LED, Li-Ion 300Ah, 3 мода за светење: 100% - 75% - 50%.време на с..
669 ден.
Капа со челна светилка со USB полнење, 45lm, универзална големина, зелена
43192
Нема Залиха
Главни технички параметри: 4x45lm, LED, Li-Ion 300Ah, 3 мода за светење: 100% - 75% - 50%.време на с..
669 ден.
Loading...
Loading...
Loading...