Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Рефлектори

Рефлектори
Прикажи:
Подреди по:
LED  рефлектори, 2x800lm, со држач 125 cm
43281
Нема Залиха
Карактеристики: LED светилката е наменета за инсталација на пренослив држач со рачка за носење, кој ..
Светилка работна пренослива со постамент, max.60W (=300W), 3 штедливи светилки со навој E27
8862200
Нема Залиха
Главни технички параметри: max.60W (=300W), 3 штедливи светилки со навој E27, 3 степени на осве..
2.990 ден.
Халогена светилка 150 W, EXTOL CRAFT
99470
Нема Залиха
Главни технички параметри: 150 W:за 82788 норма: CE ..
47 ден.
Сијаличка халогена, 500 W, за 82789 и 82791, EXTOL CRAFT
99471
Нема Залиха
Главни технички параметри: : 500 W за 82789 a 82791 норма: CE   ..
58 ден.
Loading...
Loading...
Loading...