Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Бања

Бања
Прикажи:
Подреди по:
Туш рачка , VIKING
630012
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1 функциja, материјал: chrom ..
Прашај за Цена
Туш рачка , VIKING
630013
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1 функциja, материјал: chrom ..
Прашај за Цена
Туш рачка, 7 функции, VIKING
630071
Нема Залиха
Главни технички параметри: 7 функции, материјал: chrom ..
Прашај за Цена
Црево за туш, PVC, 150cm, VIKING
630227
Нема Залиха
Главни технички параметри 150cm, материјал: PVC ..
Прашај за Цена
Црево за туш , црна / сребрена PVC, 150cm, VIKING
630228
Нема Залиха
Главни технички параметри 150cm опис: материјал: PVC. ..
Прашај за Цена
Црево за туш, црна / сребрена PVC, 150cm, ротационо VIKING
630229
Нема Залиха
Главни технички параметри 150cm, материјал на обвивка: PVC ..
Прашај за Цена
Сет за туш, мал, 1функ.рачка, држач за туш, црево 150cm, VIKING
630301
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1функции рачка за туш, држач за туш, црево 150cm ..
Прашај за Цена
Батерија за бања, Главни технички параметри: 150mm, без црево и туш рачка, миксер 35mm..
1.890 ден.
Батерија за мијалник, цевка  22cm, 35mm, chrom, VITTORIA
72001
Нема Залиха
Батериите Vittoria нудат специфичен стил за одлични цени, кои во оваа серија со кертриџ со дијаметар..
1.334 ден.
Батериите Vittoria нудат специфичен стил за одлични цени, кои во оваа класа со картриџ со дијаметар ..
1.590 ден.
Батериите Vittoria нудат специфичен стил за одлични цени, кои во оваа серија со кертриџ со дијаметар..
1.980 ден.
Батериите Vittoria нудат специфичен стил за одлични цени, кои во оваа серија со кертриџ со дијаметар..
2.100 ден.
Батерија за биде, MAT, Balletto
81015M
Нема Залиха
Батерија за биде,Главни технички параметри: MAT, Balletto..
1.298 ден.
Батерија кујнска за мијалник, закривена цевка, 35mm, chrom, BALLETTO
81016
Нема Залиха
Безвременски дизајн, полиран хром , широк избор на додатоци, издржливост и доверливост се причините ..
1.770 ден.
Батерија кујнска за мијалник, закривена цевка, 35mm chrom, BALLETTO
81020
Нема Залиха
Главни технички параметри:Батерија кујнска за мијалник, закривена цевка, 35mm chrom, BALLETTO..
Прашај за Цена
Батерија термостатска, за туш, 150mm, керамички вентил, chrom, BALLETTO
81023
Нема Залиха
Ease of operation makes thermostatic mixers optimal solutions, especially the showers and bathtubs ...
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...