Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Аксесори

Аксесори
Прикажи:
Подреди по:
Хромираните додатоци  за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганц..
399 ден.
Керамички миксер за топла/ладна вода компатибилен за моделите Балето, Опера, и дуриг модели батерии...
250 ден.
Главни технички параметри: за батерии  Balletto, Vittoria, дијаметар: 35mm, гаранција ..
290 ден.
Главни технички параметри: 2 рачки за туш, глава за туш од нерѓосувачки челик 1m, црево за туш ..
5.230 ден.
Временски рок н траење: 23000l вода или 23m3. Временски период 3-4месеци, во зависнот од содржината ..
499 ден.
Главни технички параметри: за ѕидни батерии, 2пар материјал,: хром ..
49 ден.
 Главни технички параметри: за батерија за бања Balletto , материјал хром   ..
190 ден.
Хромираните додатоци  за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганц..
1.051 ден.
Хромираните додатоци  за бања Sonata, ќе го разубават вашиот живот - не само со својата елеганц..
963 ден.
Loading...
Loading...
Loading...