Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сетови за Туширање

Сетови за Туширање
Прикажи:
Подреди по:
Сет за туш, мал, 1функ.рачка, држач за туш, црево 150cm, VIKING
630301
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1функции рачка за туш, држач за туш, црево 150cm ..
Прашај за Цена
Сет за туш, голем, рачка со 3 функции, држач за туш, црево 150cm, држач за сапун, шипка 54cm, BALLETTO
830305
Нема Залиха
Главни технички параметри: рачка за туш со 3функции, држач за туш, црево 150cm, држач за сапун,..
1.109 ден.
Главни технички параметри: 2 рачки за туш, месингана шипка од 1m, црево за туш од нерѓосув..
3.800 ден.
Главни технички параметри: 2 рачки за туш, глава за туш од нерѓосувачки челик 1m, црево за туш ..
5.230 ден.
Loading...
Loading...
Loading...