Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Миксери

Миксери
Прикажи:
Подреди по:
Керамички миксер за топла/ладна вода компатибилен за моделите Балето, Опера, и дуриг модели батерии...
250 ден.
Главни технички параметри: за батерии  Balletto, Vittoria, дијаметар: 35mm, гаранција ..
290 ден.
Миксер за батерија SEDAL, 35mm, со терморегулација, SONATA
82050
Нема Залиха
Hlavní technické parametry: Informační text: 35mm pro baterie Balletto, Vittoria 40mm pro baterie Op..
350 ден.
Loading...
Loading...
Loading...