Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Термостатски Батерии

Термостатски Батерии
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: во комбинација со 81023, 81024, 72023 и 72024 се формира батерија за..
560 ден.
Батерија термостатска, за туш, 150mm, керамички вентил, chrom, BALLETTO
81023
Нема Залиха
Ease of operation makes thermostatic mixers optimal solutions, especially the showers and bathtubs ...
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...