Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Рачен Алат

Прикажи:
Подреди по:
Главни технички податоци: Внатрешни димензии на отвори 2.5-3-3.5-4-4.5-5, димензии на бод внатрeшен ..
399 ден.
Секач за кружни отвори со нагодување, ∅20-90mm, за монтажа на дупчалка, EXTOL CRAFT
103900
Нема Залиха
Главни технички параметри: дијаметар ∅20-90mm опис: за монтажа на дупчалка ..
249 ден.
Главни технички параметри:: 180mm, 2x225mm опис: виткана жица  S 0,3mm и S 0,5mm материјал: Fe/..
99 ден.
Челична четка, 4 реда, 290 mm
1854
Нема Залиха
Главните технички параметри:  4реда, 290mm, челична жица  0,22 мм, 4x15реда, РР рачка &..
Прашај за Цена
Челична четка, 5реда, 290 mm
1855
Нема Залиха
Главните технички параметри: 5реда, 290mm, челична жица со 0,22 мм, 5x15реда, РР рачка   ..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...