Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Авто хемија

Авто хемија
Прикажи:
Подреди по:
Активна пена со високо разтворлива моќ. За чистење на енетериери на возила, стакла, огледала, тексти..
270 ден.
Чистач на  DPF филтри за дизел честички, 400ml, Normfest
2897-380
Нема Залиха
Одлично ги растворува јаглеродните депозити и не е запалив. Чистење без расклопување на филтерот. ..
1.900 ден.
Чистач за тапацир на возила Velvet, 400мл
2897-307
Нема Залиха
За чистење и одржување на тапацир, теписони и покрив на возила. раствора мрсни флеки и остава пријат..
270 ден.
Средство за чистење на ентериер на возила, Crystal Ultra 400ml
2897-306
Нема Залиха
Crystal Ultra чисти со дејство на пена врз основа на анјонски сурфактанти и навлажнувачи. Усшпешно ј..
280 ден.
Силикон спреј Siprem, 400ml
2897-322
Нема Залиха
Siprem е исклучително водоотпорен силиконски спреј, со многу висока подмачкувачка моќност. Не остава..
290 ден.
Силикон за мотор, црн, Silon 200ml
2896-640-2
Нема Залиха
Силикон лепак, црн за дихтување, изолирање и заштита на метал, стакло, керамика и пластика. Отпорен ..
1.000 ден.
Паста за миење раце, Care Clean 3l, Normfest
2897-240
Нема Залиха
Нежното средство за миење на раце, Care Clean, ја чисти кожата длабоко со траен заштитен ефект и ги ..
1.000 ден.
Паста за миење раце, Care Clean 1l, Normfest
2897-240-010
Нема Залиха
Нежното средство за миење на раце, Care Clean, ја чисти кожата длабоко со траен заштитен ефект и ги ..
300 ден.
Паста за миење раце, Care Clean 10l, Normfest
2897-240-8
Нема Залиха
Нежното средство за миење на раце, Care Clean, ја чисти кожата длабоко со траен заштитен ефект и ги ..
2.200 ден.
Одмастувач универзален MC-1 500ml.
2897-333-500
Нема Залиха
Квалитетен чистач без ацетон. Ефикасно ги отстранува маслото, нечистотијата, течноста од сопирачките..
149 ден.
Лепак и дихт маса за каросерија, PROTON 300ml сив, Normfest
2893-225-3
Нема Залиха
Отпорен на температура од -40 ° C до + 90 ° C (краткотрајно и до + 120 ° C) стандард CE ..
390 ден.
Лепак за возачко стакло, Screenox 300ml
2893-504-10
Нема Залиха
1-компонентен полиуретански лепак. Време за возење: без воздушно перниче 60 минути, со двојно воздуш..
400 ден.
Електроконтакт чистач TermClean, 400ml
2897-334
Нема Залиха
Ги чисти електричните контакти од лесна корозија и нечистотија, што често предизвикуваат електричен ..
450 ден.
Loading...
Loading...
Loading...