Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Авто опрема

Авто опрема
Прикажи:
Подреди по:
Пиштолот за издувување е наменет за брзо чистење на големи површини. Долгиот продолжеток овозможува ..
349 ден.
Активна пена со високо разтворлива моќ. За чистење на енетериери на возила, стакла, огледала, тексти..
270 ден.
Главни технички параметри: 5m x 25mm, max.800kg опис: сила на оптегнување : 800daN, нормална сила на..
329 ден.
Главни технички параметри: 250PSI/1,7MPa опис: манометар, должина на напојувачки кабел 3m, прик..
699 ден.
Наменет е за лесно полнење со компримиран воздух, како гуми на возила и сл. Главни технички параметр..
770 ден.
Главни технички параметри: 5m x 35mm, max.2t опис: сила на оптегнување LC: 2kN, нормална сила на опт..
699 ден.
Главни технички параметри: Max вртежен момент: 610Nm должина: 125mm вртежи без оптоварување: 10000/ ..
5.290 ден.
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
6.490 ден.
Главни технички параметри:: ултра тенок ѕид 1/2", 17mm, L 86mm материјал: CrMoV ..
490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...