Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Клучеви за тркала

Клучеви за тркала
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри:: ултра тенок ѕид 1/2", 17mm, L 86mm материјал: CrMoV ..
490 ден.
Клучеви ударни насадни, сет 3пар, 1/2“, 17-19-21mm, L 86mm, FORTUM
4700800
Нема Залиха
Главни технички параметри: 1/2“, 17-19-21mm, L 86mm, ултра тенок ѕид, материјал: CrMoV ..
1.390 ден.
Loading...
Loading...
Loading...