Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Компресори и пумпи

 Компресори и пумпи
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 250PSI/1,7MPa опис: манометар, должина на напојувачки кабел 3m, прик..
699 ден.
КАРАКТЕРИСТИКИ Компресор за полнење со позадиско осветлен дисплеј е дизајниран за проверка и на..
3.890 ден.
КАРАКТЕРИСТИКИ Клипниот компресор без масло е дизајниран за мали работи во домот и домашната средин..
7.990 ден.
Ротирачка четка, Ф15см, EXTOL CRAFT
413201
Нема Залиха
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ содржи ротирачки четки управувани од млаз вода ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: може да с..
899 ден.
Loading...
Loading...
Loading...