Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Стартери и полначи

Стартери и полначи
Прикажи:
Подреди по:
Полначот е дизајниран за да полни 12V или 6V оловни батерии/акумулатори со WET и калциум, МФ VRLA ба..
3.890 ден.
Стартер 700А за дизел и бензински мотори, батерија 5V, 19V
8897321
Нема Залиха
Лесен и минијатурен, компактен стартер и батерија во едно. Служи како засилувач за бензински и дизел..
9.990 ден.
Полнач за акумулатори, со 9степени, со микропроцесор, 12V, 8A, EXTOL PREMIUM
8897301
Нема Залиха
Полначот е дизајниран за да полни 12V оловни батерии/акумулатори со WET и калциум, МФ VRLA батерии, ..
5.990 ден.
Loading...
Loading...
Loading...