Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пневматски ударни клучеви

Пневматски ударни клучеви
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: Max вртежен момент: 610Nm должина: 125mm вртежи без оптоварување: 10000/ ..
6.490 ден.
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
6.490 ден.
Пневматски ударен клуч, композитен, 1/2" (12mm), 1300Nm FORTUM
4795013
Нема Залиха
Ударен клуч кој е дизајниран за затегање и олабавување на материјали споени со зашрафување. Тој..
9.690 ден.
Loading...
Loading...
Loading...