Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Разни алати и додатоци

Разни алати и додатоци
Прикажи:
Подреди по:
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ четките се погодни за разни работи за чистење во домот и работилницата; на пр. ..
699 ден.
Главни технички параметри: спакувани во квалитетна најлон футрола со метални алки за прикачување за ..
789 ден.
Извлекувач со 3 рамена, кован, распон 200mm, длабочина 150mm, EXTOL PREMIUM
8816732
Нема Залиха
Главни технички параметри: распон 200mm, длабочина 150mm, материјал: CrV ..
3.745 ден.
Извлекувач со 2 рамена, кован, распон 250mm, длабочина 205mm, EXTOL PREMIUM
8816725
Нема Залиха
Главни технички параметри: распон 250mm, длабочина 205mm, материјал: CrV ..
6.150 ден.
Loading...
Loading...
Loading...