Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Чистачи со вода под притисок

Чистачи со вода под притисок
Прикажи:
Подреди по:
Овој моќен и разновиден чистач под висок притисок вклучува метална пумпа со клипови. Главната примен..
12.900 ден.
Чистач со вода под висок притисок, 100бари,1400W, EXTOL CRAFT
413103
Нема Залиха
Овој мал чистач со висок притисок има метална пумпа со клипови и е наменет за чистење површини и пов..
5.990 ден.
Ротирачка четка, Ф15см, EXTOL CRAFT
413201
Нема Залиха
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ содржи ротирачки четки управувани од млаз вода ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ: може да с..
899 ден.
Loading...
Loading...
Loading...