Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Кабли за Стартување

Кабли за Стартување
Прикажи:
Подреди по:
Кабли за стартување, 800A, должина на кабел 5m, EXTOL PREMIUM
8864320
Нема Залиха
Главни технички параметри: 800A опис: должина на кабел 5m, , норма CE ..
3.690 ден.
Кабли за стартување, 400A, должина на кабел 3,5m, EXTOL CRAFT
9609
Нема Залиха
Главни технички параметри: 400A опис: должина на кабел 3,5m, норма CE ..
799 ден.
Кабли за стартување, 200A, должина на кабел 3m, EXTOL CRAFT
9608
Нема Залиха
Главни технички параметри: 200A опис: должина на кабел 3m, , норма CE ..
585 ден.
Loading...
Loading...
Loading...