Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Полирање

 Полирање
Прикажи:
Подреди по:
Навлака кружна, фротир памучен 2пар.∅180-240мм.
10630
Нема Залиха
Главни технички параметри:∅180-240мм.навлака за полирање ..
190 ден.
.Главни технички параметри: Напон/фреквенција: 230V/50Hz, моќност 140W, дијаметар на ..
1.990 ден.
Ротирачката полирка е наменета за полирање на каросерија на автомобил, подови, хромирани површини, к..
5.490 ден.
Фин сунѓераст диск за финално полирање до апсолутен сјај,за нанесување течен восок и заштитни средст..
299 ден.
Loading...
Loading...
Loading...