Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Турпии и Стругала

Турпии и Стругала
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: употреба: гипскартон, дрво, пластика, мек метал итн.димензии: 60x40mm опи..
107 ден.
Со ергономска дршка направена од мека TPR гума и отвор за закачување. Димензии 250mm x 24,5mm x..
239 ден.
Дијамантски иглени турпии, сет 6пар, 160mm, рамна турпија, полу-кружна,триаголна, кружна, квадратна,..
439 ден.
Со ергономска дршка направена од мека TPR гума и отвор за закачување. Материјал Т12. 200mm ..
189 ден.
Со ергономска дршка направена од мека TPR гума и отвор за закачување. Материјал Т12. 200mm ..
199 ден.
Со ергономска дршка направена од мека TPR гума и отвор за закачување. Материјал Т12. 200mm ..
169 ден.
Со ергономска дршка направена од мека TPR гума и отвор за закачување. Димензии 250mm x 9,5mm. М..
189 ден.
Со ергономска дршка направена од мека TPR гума и отвор за закачување. Димензии 250mm x 24mm x 5..
229 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ вкрстено расекување на средна грубост (бр. 2) за вообичаени потреби за пилање в..
169 ден.
Главни технички параметри: 250x40mm употреба: за гипскартон, дрво, пластика, меки метали. Норми: T&U..
490 ден.
Универзална стугалка + 10 парчиња резервни ножеви, HSS M35 (5% Co)
8803680
Нема Залиха
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ Сечилата се изработени од екстра тврд материјал HSS M35 (5% Co) со цврстина од ..
790 ден.
Loading...
Loading...
Loading...