Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Рачни Стругови

Рачни Стругови
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: употреба: гипскартон, дрво, пластика, мек метал итн.димензии: 60x40mm опи..
107 ден.
Главни технички параметри:  пластично тело, сечива од нерѓосувачки челик (2 парчиња) ..
449 ден.
Стругалка  , 250x40mm, за гипскартон, дрво, пластика, меки метали и др., EXTOL PREMIUM
8847105
Нема Залиха
Главни технички параметри: 250x40mm употреба: за гипскартон, дрво, пластика, меки метали. Норми: T&U..
490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...