Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Гарнитури Одвртувачи и Битови

Гарнитури Одвртувачи и Битови
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: (-)5,5x38mm, (-)5,5x100mm, (-)6,5x125mm, (-)8x150mm, PH1x75mm, PH2x3..
845 ден.
Главни технички параметри: (-) 1,4-1,8-2,4mm, PH 00-0-1 HEX 1,5-2,0-2,5 T 5-6-7-8-9-10, материј..
1.100 ден.
Главни технички параметри: материјал CRV (-)3,5x75mm, (-)5,5x100mm, (-)6,5x125mm, PH0x75mm, PH1..
499 ден.
Главни технички параметри: материјал CrV, (-)5,5x100mm, (-)6,5x125mm, PH1x100mm, PH2x125mm..
399 ден.
Главните технички параметри: 3x (-) 2 (PH), 2 (PZ) дополнителни параметар: (-) 3x75mm, (-) 5x100mm, ..
699 ден.
Главни технички параметри: неизолирани (-)3,5x75mm, (-)5,5x100mm, (-)6,5x125mm, PH1x100mm, PH2x..
1.190 ден.
Шрафцигер со Т рачка, со 2 двострани продолжетоци 1/4 "x 150mm, (-) 6mm, PH 1-2, PZ2
8819150
Нема Залиха
Должина на продолжетоци 150mm, профил 1/4", изработени од висококвалитетен челик S2. Може да се..
199 ден.
Одвртувачи, сет 18пар, CrV, EXTOL CRAFT
53145
Нема Залиха
Едноставни одвртувачи со рачки направени од тврда пластика, мека гума и квалитетен хром ванадиум чел..
990 ден.
Одвртувач со крцкало, 6 во 1, CrV, EXTOL CRAFT
5225
Нема Залиха
Главни технички параметри: (-) 4-6mm, PH 1-2, PZ 1-2 материјал: CrV ..
179 ден.
Одвртувач со крцкало со T-рачка за 1/4" битови, прицврстени со магнет, CrV
8819109
Нема Залиха
Главни технички параметри: ергономска Т-форма рачка, со  мека TPR гума против пролизгување: фик..
159 ден.
Одвртувач - привезок , CrV, EXTOL PREMIUM
8819700
Нема Залиха
Главни технички параметри: (-) 6mm, PH 2, материјал: CrV ..
49 ден.
Loading...
Loading...
Loading...