Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сет Битови

Сет Битови
Прикажи:
Подреди по:
Сетот одржи освен стандардни типови битови, и нестандардни. Содржина: 79пар битови, 25mm(кратки), 3-..
699 ден.
Сет битови, 32пар, магнетен држач за битови, S2, FORTUM-KITO
4743500
Нема Залиха
Главни технички параметри: (-) 3-4-5-6mm, PH 1-2-3, PZ 1-2-3, HEX 3-4-5-6mm, T 10-15-20-25-27-30-40,..
1.290 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Бит, сет 10пар, со магнетен држач за бит, CrV, EXTOL PREMIUM
710012
Нема Залиха
Технички параметри: (-) 4,5-6-7mm, PH 1-2-3, PZ 1-2-3 опис: магнетен држач на битови, материјал: CrV..
240 ден.
Loading...
Loading...
Loading...