Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Одвртувачи

Одвртувачи
Прикажи:
Подреди по:
Квалитетен одвртувач со обликувана рачка заради максимален пренос, изработен од хром-ванадиум легура..
109 ден.
Квалитетен одвртувач со обликувана рачка заради максимален пренос на силата, изработен од хром-..
99 ден.
Професионален шрафцигер, кој е спој на материјали со врвен квалитет, модерна технологија и ергономск..
155 ден.
 Главни технички параметри: плоснат (-) 3x75mm, ергономска дршка со TPR гума во комби..
99 ден.
Главни технички параметри: дршка од тврда PP пластика обложена со TPR гума против пролизгување...
79 ден.
Професионален шрафцигер, кој е спој на материјали со врвен квалитет, модерна технологија и ергономск..
277 ден.
Професионален шрафцигер, кој е спој на материјали со врвен квалитет, модерна технологија и ергономск..
259 ден.
Главни технички параметри: PH 0x75mm, ергономска дршка со TPR гума во комбинација со ..
99 ден.
Главни технички параметри: дршка со TPR заштита од пролизгување комбинирана со тврда PP пластика, Cr..
65 ден.
.Главни технички параметри:  (-) 5x100mm,материјал  CRV дршка од 30% PP пластика..
99 ден.
Главни технички параметри: 1/4"x100mm, ергономска дршка со TPR гума во комбинаци..
159 ден.
Главни технички параметри:(-) 8x150mm, материјал CrV, дршка од 30% PP пластика и 70% дрвен прав, и ц..
199 ден.
Главни технички параметри:(-) 3x75mm,материјал CRV, дршка од 30% PP пластика и 70% дрвен п..
79 ден.
Loading...
Loading...
Loading...