Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Сет Насадни Клучеви и Алатки

Сет Насадни Клучеви и Алатки
Прикажи:
Подреди по:
Содржина: 19пар. 1/4” насадни клучеви: 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13,14 mm, 2 пар-..
1.199 ден.
Главни технички параметри: спакувани во квалитетна најлон футрола со метални алки за прикачување за ..
789 ден.
Технички опис: материјал: CrV,  HEX 4-5-6-7-8-10-12, TORX 20-25-30-40-45-50-55, XZN 5-6-8-10-12..
1.890 ден.
Технички параметри: материјал: 61CrV5 насадни клучеви продолжени: 1/4" 4-5-5,5-6-7-8-9-10-..
3.490 ден.
Главни технички параметри: материјал: CrV рачка со крцкало 1/4 "(45заби), насадни клучеви: 1/4&..
2.290 ден.
Клуч со крцкало 1/4", 45заби, насадни клучеви (1/4") 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, чекан..
3.490 ден.
Главни технички параметри: материјал:  CrV крцкалка 3/8" (45заби), насадни клучеви: 3/8&qu..
3.590 ден.
За разни видови навртки како E-Torx, двоен E-Torx, четвороаголни, XZN(ѕвездаст torx). Главни те..
1.990 ден.
Врз основа на 1 оценувања.
Главни технички параметри: материјал CrV рачка со крцкало: 1/2" (45заби) насадни клучеви: 1/2&q..
3.650 ден.
Главни технички параметри: материјал: CrV, S2 : крцкалка: 1/4" (45заби) насадни клучеви: 1..
7.690 ден.
Технички параметри: материјал: 61CrV5 крцкало: 1/4" (48T), 1/2" (72T) насадни клучеви: 1/4..
8.850 ден.
За разни видови навртки како E-Torx, двоен E-Torx, четвороаголни, XZN(ѕвездаст torx), крилести ..
1.290 ден.
Технички параметри: материјал: 61CrV5 насадни клучеви  продолжени: 1/2" E12-14-18, T40-45-..
5.390 ден.
Технички параметри  материјал: 61CrV5 насадни клучеви продолжени: 1/2" HEX5-6-7-8-10-..
3.690 ден.
Главни технички параметри: материјал: CrV  крцкалка: 1/2" (45заби) насадни клучеви: 1..
3.679 ден.
Главни технички параметри: Материјал: CrV кркалка 3/4 "(24T) насадни клучеви: 3/4" 19-21-2..
12.900 ден.
Технички параметри: материјал: 61CrV5 крцкало: 1/4" (48заби) насадни клучеви: 1/4" 4-5-5,5..
3.890 ден.
Loading...
Loading...
Loading...