Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Комбинирани Сетови Рачен Алат

Комбинирани Сетови Рачен Алат
Прикажи:
Подреди по:
Клуч со крцкало 1/4", 45заби, насадни клучеви (1/4") 4-5-6-7-8-9-10-11-12-13mm, чекан..
3.490 ден.
Сет рачен алат, 65пар, CrV, 1/4", 3/8" EXTOL CRAFT
6598
Нема Залиха
Главни технички параметри: 20пар - битови, SL 3-4-5-6-6, PH 0-1-2-2-3, HEX 3-4-5-6, T 10-15-20-25-30..
Прашај за Цена
Сет рачен алат 68пар., розев, EXTOL CRAFT
6593
Нема Залиха
Универзален сет дизајниран за девојки, жени, со кој ќе можете да измерите,да затегнете, обоите, испо..
3.290 ден.
Сет рачен алат 57пар. 1/4", EXTOL CRAFT
6599
Нема Залиха
сет рачен алат со крцкалка 1/4", наменет за хоби употреба. 57пар. ..
Прашај за Цена
Сет битови и насадни клучеви, 1/4",3/8", 1/2", 35пар.
8818211
Нема Залиха
Главни технички параметри: 3/8" TORX: E10-11-12-14-16-18-20, 1/4" TORX: E4-5-6-7-8,&n..
1.399 ден.
Loading...
Loading...
Loading...