Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Клешти

Клешти
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: за сечење бакарни жици до дијаметар 2mm,а мек челик до 1mm, вилици зајакн..
169 ден.
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
549 ден.
Мали големини, тенки вилици и еднострано острени сечива, калени до тврдост HRC 60, прават од&nb..
699 ден.
Главни технички параметри: 160mm, сертифицирани VDE за работа со проводници под напон од 1000V...
449 ден.
Главни технички параметри: должина 180mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
599 ден.
Главни технички параметри: зајакнати вилици до тврдина  HRC48-55.мека дршка за подолготрајна ра..
189 ден.
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
549 ден.
Главни технички параметри: должина 200mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
649 ден.
Убаво решен  дизајн на масивна дршка на клештите, обезбедува поголема површина на фаќање со прс..
429 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Должина 300мм, материјал CrV, опсег на вилицата 46мм ..
799 ден.
Мали големини, тенки вилици и еднострано острени сечива, калени до тврдост HRC 60, прават од&nb..
649 ден.
Мали големини, тенки вилици и еднострано острени сечива, калени до тврдост HRC 60, прават од&nb..
599 ден.
Генијално едноставен механизам во комбинација со софистициран дизајн и врвни материјали (CrMoV челик..
1.490 ден.
Хоби серија на клешти за нормална употреба во домаќинството. Клештите  во оваа серија се к..
199 ден.
Loading...
Loading...
Loading...