Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Клешти за Нитни

Клешти за Нитни
Прикажи:
Подреди по:
Уникатните клешти за нитни, Fortum содржат неколку патентирани дизајни. Специјалниот дизајн на дршки..
1.690 ден.
Должина 280mm. За нитни 2,4-3,2-4-4,8mm од алуминиум и бакар. Благодарени на вртливата глава е погод..
690 ден.
Адаптерот се монтира на акумулаторски, електричен или пневматски одвртувач. Препорачана брзина при о..
3.690 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ макс. работна брзина 120мин-1 (оптимално 10-30мин-1) прифат - преку шестоаго..
3.490 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ: максимална брзина на работа 20мин-1 дупчалка - низ шестоаголник 5/16 &q..
6.590 ден.
ГЛАВНИ ПРИДОБИВКИ работна брзина за оптимални перформанси <20 мин-1, дупчалка - прифат шестоаг..
5.790 ден.
Продолжеток за клешта за нитни, 80mm, FORTUM
4770680
Нема Залиха
Главни технички параметри: 80mmЗа клешти за нитни Fortum и Extol Premium 4770613 и 88..
Прашај за Цена
Клешти  за поп нитни, со сад за отпад кратки, 280mm, за слепи нитни 2,4-3,2-4,0-4,8mm, EXTOL PREMIUM
8813750
Нема Залиха
Уникатните клешти за нитни, Extol Premium содржат неколку патентирани дизајни. Со преносот на сила, ..
1.120 ден.
Клешти  за поп нитни, 265mm, за слепи нитни 2,4-3,2-4,0-4,8mm, EXTOL CRAFT
7522
Нема Залиха
Главни технички параметри: 265mm опис:за слепи нитни 2,4-3,2-4,0-4,8mm, норма: TÜV/GS ..
485 ден.
Клешта за поп-нитни 360mm, 35Cr-Mo, EXTOL PREMIUM
8813756
Нема Залиха
Главни технички параметри: 360 mm: за нитни 2,4-3,2-4,0-4,8-6,4mm од Al материјали, бакар, челик, не..
1.190 ден.
Клешта за поп-нитни 250mm, 35Cr-Mo, до 4,8mm, EXTOL PREMIUM
8813742
Нема Залиха
Главни технички параметри: 250м, за навртки до дијаметар од 4,8 mm Ал материјали, бакар, челик,..
645 ден.
Клешта за поп нитни 2,4-6,4mm, 260mm FORTUM
4770611
Нема Залиха
Специјалниот дизајн на дршките овозможува употреба до 40% помала сила за работа. Вилици направени од..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...