Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Ножици за Лим

Ножици за Лим
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: назабени секачи од CrMo за прецизно сечење и против п..
1.190 ден.
ГЛАВНИ ПРЕДНОСТИ максимална дебелина на сечениот материјал е 2mm; за челик. лимови до 1,0 mm/ не&..
2.990 ден.
Главни технички параметри: назабено сечило за прецизно сечење спречува лизгање вилици се индуктивно ..
845 ден.
Ножици за лим, 300mm, EXTOL PREMIUM
8813612
Нема Залиха
Главни технички параметри: 300mm материјал: HCS ..
490 ден.
Ножици за лим, 255mm, прави, EXTOL PREMIUM
8813605
Нема Залиха
Главни технички параметри: 255mm опис: прави материјал: HCS ..
Прашај за Цена
Ножици за лим, 225mm, EXTOL PREMIUM
8813609
Нема Залиха
Главни технички параметри: 225mm материјал: HCS ..
390 ден.
Ножици за лим со преносник, 255mm,прави и леви, EXTOL PREMIUM
48000
Нема Залиха
Главни технички параметри: 255mm опис: права и лева, материјал: тврдост HRC 56-58, CrV ..
490 ден.
Ножици за лим со преносник, 255mm, леви, EXTOL PREMIUM
8813601
Нема Залиха
Главни технички параметри: за право и лево сечење: 255mm, материјал: CrV ..
Прашај за Цена
Ножици за лим со преносник, 255mm, десни, EXTOL PREMIUM
8813600
Нема Залиха
Главни технички параметри:: за право и десно сечење, 255mm опис: материјал: CrV ..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...