Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Клешти за цевки

Клешти за цевки
Прикажи:
Подреди по:
Клуч со нагодување, 355mm/2,5", за цевки до 50mm, EXTOL CRAFT
7561
Нема Залиха
Главни технички параметри:: 355mm/ 2,5", опис::за цевки дo 50mm ..
429 ден.
Клуч со нагодување, 610mm/3,5", за цевки до 75mm, EXTOL CRAFT
7563
Нема Залиха
Главни технички параметри:: 610mm/3,5" опис: за цевки дo 75mm ..
752 ден.
Главни технички параметри: 300mm опис,: вилица 1”, max. распон 40mm, материјал: CrV, норма: DI..
790 ден.
Loading...
Loading...
Loading...