Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

SIKO Клешти

SIKO Клешти
Прикажи:
Подреди по:
Убаво решен  дизајн на масивна дршка на клештите, обезбедува поголема површина на фаќање со прс..
429 ден.
Генијално едноставен механизам во комбинација со софистициран дизајн и врвни материјали (CrMoV челик..
1.890 ден.
Генијално едноставен механизам во комбинација со софистициран дизајн и врвни материјали (CrMoV челик..
1.490 ден.
Генијално едноставен механизам во комбинација со софистициран дизајн и врвни материјали (CrMoV челик..
1.190 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Должина 300мм, материјал CrV, опсег на вилицата 46мм ..
799 ден.
ТЕХНИЧКИ ПАРАМЕТРИ Должина 250мм, материјал CrV, опсег на вилицата 36мм ..
539 ден.
Клешти со ергономски дизајн и исклучителни перформанси за занаетчии и избирливи хобисти. Главни техн..
369 ден.
Клешти SIKO,со нагодување 255mm, EXTOL PREMIUM
7459
Нема Залиха
Висококвалитетни клешти со класичен дизајн и пристапна цена. Наменети за средно тешки работи. Главни..
320 ден.
Клешти SIKO, 300mm, CrV
7053
Нема Залиха
Главни технички параметри:300мм,материјал CrV     ..
Прашај за Цена
Клешти SIKO автоматски, 300mm, EXTOL PREMIUM
8813163
Нема Залиха
Главни технички параметри: 300mm, распон на вилица до 40mm, автоматско прилагодување на вилицата кон..
845 ден.
Клешти SIKO автоматски, 240mm, опсег на вилици 35mm, EXTOL PREMIUM
8813162
Нема Залиха
Главни технички параметри: 240mm, распон на вилица до 35mm, автоматско прилагодување на вилицата кон..
690 ден.
Клешти SIKO автоматски, 175mm,
8813161
Нема Залиха
Главни технички параметри: должина 175mm, опсег на вилици 25mm, автоматско приспособување на стисоко..
590 ден.
Клешти  SIKO со нагодување, 175mm, EXTOL PREMIUM
8813157
Нема Залиха
Главни технички параметри: 175mm материјал: CrV норми: TÜV/GS ..
327 ден.
SIKO клешти, 260 mm, CRV
7059
Нема Залиха
Главни технички параметри:260 mm,материјал CrV   ..
260 ден.
SIKO клешти, 250 mm, CRV
7052
Нема Залиха
Технички параметри:250mm,материјал CrV   ..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...