Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Разни Клешти

Разни Клешти
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: зајакнати вилици до тврдина  HRC48-55.мека дршка за подолготрајна ра..
189 ден.
Главни технички параметри: должина 200mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
549 ден.
Клешти со убав ергономски дизајн и масивен ракофат со исклучителни перформанси и зајакната глава. Гл..
399 ден.
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
599 ден.
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
499 ден.
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
499 ден.
Клешти со ергономски дизајн и исклучителни перформанси за занаетчии и избирливи хобисти. Главни..
206 ден.
Сет "мини" клешти, дизајнирани за работа во помал и тесен простор. Докажаниот квалитет и ф..
149 ден.
Loading...
Loading...
Loading...