Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Клешти за Сечење Цвикцангли

Клешти за Сечење Цвикцангли
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
549 ден.
Главни технички параметри: должина 180mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
599 ден.
Главни технички параметри: должина 200mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
699 ден.
Главни технички параметри: 200mm, материјал: 61CrV5, стандарди: TÜV/GS, DIN ISO5748 ..
849 ден.
Мали големини, тенки вилици и еднострано острени сечива, калени до тврдост HRC 60, прават од&nb..
599 ден.
Мали големини, тенки вилици и еднострано острени сечива, калени до тврдост HRC 60, прават од&nb..
649 ден.
Мали големини, тенки вилици и еднострано острени сечива, калени до тврдост HRC 60, прават од&nb..
699 ден.
Fortum клештите се VDE сертифицирани за работа под напон до 1000V. Секое парче е поединечно тестиран..
1.100 ден.
Хоби серија на клешти за нормална употреба во домаќинството. Клештите  во оваа серија се к..
137 ден.
Хоби серија на клешти за нормална употреба во домаќинството. Клештите  во оваа серија се к..
145 ден.
Клешти за странично сечење, 160mm, EXTOL PREMIUM
7438
Нема Залиха
Висококвалитетни клешти со класичен дизајн и пристапна цена. Наменети за средно тешки работи. Главни..
199 ден.
Loading...
Loading...
Loading...