Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Комбинирани Клешти

Комбинирани Клешти
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: должина 160mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
549 ден.
Главни технички параметри: должина 180mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
599 ден.
Главни технички параметри: должина 200mm материјал: 61CrV5, тврдост 58-62 HRC, норми: TÜV/GS, D..
649 ден.
Убаво решен  дизајн на масивен ракофат на клештите, обезбедува поголема површина на фаќање со п..
499 ден.
Главни предности: мала големина за работа на тешко достапни места зајакнати вилици. ..
179 ден.
Висококвалитетни клешти со класичен дизајн и пристапна цена. Наменети за средно тешки работи. Главни..
199 ден.
Клешти комбинирани, 200mm, EXTOL CRAFT
7014
Нема Залиха
Хоби серија клешти наменети за нормална употреба во домаќинството. Клештите во оваа серија се каракт..
299 ден.
Клешта комбинирана, 175mm, EXTOL CRAFT
7010
Нема Залиха
Хоби серија на клешти за нормална употреба во домаќинството. Клештите  во оваа серија се к..
199 ден.
Клешта комбинирана, 160mm, EXTOL CRAFT
7006
Нема Залиха
Хоби серија на клешти за нормална употреба во домаќинството. Клештите  во оваа серија се к..
199 ден.
Loading...
Loading...
Loading...