Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Длета

Длета
Прикажи:
Подреди по:
Длето со букова дршка, 32mm, должина 290mm, EXTOL PREMIUM
8812332
Нема Залиха
Главни технички параметри: 32mm, должина 290mm материјал:CrV ..
0 ден.
Loading...
Loading...
Loading...