Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пили

Пили
Прикажи:
Подреди по:
Лист за пила под агол 3915, 550mm, 14 заби на 25mm, за дрво и пластика, EXTOL CRAFT
29090
Нема Залиха
Главни технички параметри:  550mm opis: 14 заби 25mm, за дрво и пластика. ..
Прашај за Цена
Рачна пила под агол,  550mm, EXTOL CRAFT
3915
Нема Залиха
Можност за сечење на повеќе аголни рамки: 4 рабови - агол на поставување - 45 °, 5 рабови - агол..
2.390 ден.
Главни технички параметри: должина на лист 150mm. Со дршка од ABS пластика обложена со TPR гума прот..
299 ден.
Главни технички параметри: 300mm, 8заби на 25mm, тројно брусени заби, со дршка од тврда пластик..
270 ден.
Пила за лесен бетон, 760mm, 17 SK плочки, EXTOL PREMIUM
8812231
Нема Залиха
Главни технички параметри: 760mm, 17 SK парчиња ..
Прашај за Цена
Столарска пила со рачка плетена од ратан, должина 610 / 255мм
8812241
Нема Залиха
Дополнителен параметар Вкупна должина 610мм, должина на сечилото 255мм ..
490 ден.
Loading...
Loading...
Loading...