Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Други

Други
Прикажи:
Подреди по:
Можност за сечење на повеќе аголни рамки: 4 рабови - агол на поставување - 45 °, 5 рабови - агол..
2.390 ден.
Пила за лесен бетон, 760mm, 17 SK плочки, EXTOL PREMIUM
8812231
Нема Залиха
Главни технички параметри: 760mm, 17 SK парчиња ..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...