Ресетирај
Цена
Достапност
Брендови

Пили за Дрво

Пили за Дрво
Прикажи:
Подреди по:
Главни технички параметри: 300mm, 8заби на 25mm, тројно брусени заби, со дршка од тврда пластик..
270 ден.
Столарска пила со рачка плетена од ратан, должина 610 / 255мм
8812241
Нема Залиха
Дополнителен параметар Вкупна должина 610мм, должина на сечилото 255мм ..
490 ден.
Јапонска пила, флексибилно сечиво 220mm, со вкупна должина 380mm, фино тројно калени заби, EXTOL PREMIUM
8812258
Нема Залиха
Јапонската рачна пила е парче тенок метал кој е потенок од стандардните пили, и ја овозможува истата..
475 ден.
Главни технички параметри: 300mm/12", тројно наострени запци и калени за поголема јакост, ..
279 ден.
Главни технички параметри: 533mm/21, челична рамка со елипсовидната форма ја зголемува силата на пил..
369 ден.
Пила за дрво со лак, 610mm/24", EXTOL PREMIUM
8812286
Нема Залиха
Главни технички параметри: 610mm/24 "опис: лист за влажно дрво: челична рамка, елипсовидната ра..
Прашај за Цена
Главни технички параметри: 762mm/30" Лист за суво дрво, челична рамка со елипсаст профил за зго..
445 ден.
Пила за дрво со лак, 914mm/36", EXTOL PREMIUM
8812289
Нема Залиха
Main technical parameters: tech. data: 914mm/36 "description: Slice on dry wood Detailed descri..
Прашај за Цена
Loading...
Loading...
Loading...